REFERENCE


Zde mi můžete zaslat na recenzi: reference@janamariel.cz 2.10. 2022

Dobrý den, paní Jano,

moc děkuji za váš channeling, vše dokonale sedí a to řešení mě velmi pomohlo. Vše popsáno s lehkostí a nadhledem.

Děkuji Zdeněk27.6. 2022

Nemohl jsem se hnout z místa a ve firmě, kde jsem pracoval a makal za dva lidi, ne-li za tři holt jsem byl pracovitý, to se dnes nevyplácí, díky přesnému nasměrování a práci i sám se sebou v oblasti mě dosud neznámou, jsem v jiné kde jsem šťastný a spokojený. Prostě to byl fičák a něco jsem proto musel udělat, ale teď jsem věděl jak na to. 

Děkuji Karel26.3. 2022

Chtěli jsme prodat byt, ale stále jsme nemohli najít zájemce, byl to začarovaný kruh, nová hypotéka, my bydleli ještě ve starém a nemohli jsme se pohnout kupředu, díky Janičce, jsme pochopili jak se odpoutat od bytu. 

Děkujeme Janičko12.12. 2021

Janu jsem požádala, aby se zeptala na moje otázky, byla jsem mile i nemile překvapena,  jak to bylo napsané jak poklice na hrnec a obsahovalo to rady na moje problémy ve vztazích, konečně jsem pochopila, proč jsem nebyla šťastná, blokovala jsem tu lásku od partnera, strachy z minulého vztahu, průvodci mě přesně nasměrovali. 

Děkuji Pavla!28.10. 2021

Děkuji, ale to jsem opravdu nečekal, jakým stylem to bylo psané, přesně na mě, jak to může vědět? Ano, mám stále otázky, protože věci mezi nebem a zemí jsou pro nás nepochopitelně, ale když se napojíme jsme vedeni a směr si určujeme sami. 

Děkuji moc Pepa.